Ermiona largohet nga shtëpia e Big Brother. Veprimi i Kiarës i shtang të gjithë!

Mëngjesin e sotëm Vëllai i Madh ka dërguar një tjetër zarf të zi në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

 

Si rrjedhojë e dhunës verbale të përsëritur, Ermiona Lekbello është skualifikuar përfundimisht nga gara.

 

Pasi Luizi lexoi njoftimin e rëndësishëm, Ermiona u ngrit nga kolltuku duke u drejtuar për nga dhoma e gjumit, aty ku bëri gati valixhet. Asnjë nga banorët nga reagoi, ndërsa vetëm Luizi i shkoi nga pas.

 

Në momentin kur Ermiona ishte duke dalë nga shtëpia, të vetmit që u afruan për ta përcjellë ishin: Luiz Ejlli, Eva Alikaj, Krist Aliaj, Keisi Medini dhe Tan Brahimi.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...