E pabesueshme! Big Brother kishte përgatitur dy zarfe te zi, fillestari u ndryshua gjate emisionit…

E pabesueshme ajo qe ka ndodhur brenda Big Brother ne momentet gjate publicitetit dhe pas kuintave. Situate e acaruar ne shtepi dhe ka pasur edhe fjale te medha mes Luizit dhe oltes, por edhe Ermiones…

 

Sherri ka zgjatur disa sekonda dhe me pas eshte shuar duke qene se eshte zarfi i zi ne mes. Nderkohe, duket sikur skenari eshte bere per te goditur Luizin edhe pse nuk e heqin dot per shkak te audiences qe ai sjell edhe sidomos faktit qe eshte personazhi me i votuar…

 

Fillimisht ka qene nje nominim i tij dhe me pas eshte ndryshuar gjithcka. Big Brother ka ndryshuar kartat ndersa u ka dhene edhe nje mundesi te dyte banoreve sepse e trembur nga nje reagim i bujshem i publikut per ate qe po ndodh…

 

Arbana ka lexuar zarfin e zi sonte: “Asnje prej jush nga ky moment nuk mund te shkele me rregullat dhe cenon dinjitetin dhe personalitetin e dikujt, por edhe dhunon dhe kanos.

 

Ne momentin e pare qe thyeni serish, do eliminoheni direkt. Ky eshte paralajmerimi i fundit i Big Brother ndaj jush. Keni shkelur te gjitha rregullat dhe nuk behet keshtu loja”

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...