(VIDEO) SULMI NDAJ LUIZIT I PËRGATITUR NGA PRODUKSIONI, KETË E KONFIRMOI EDUARDI 2 ORE MË PARË

Te gjithë kundër Luizit, Eduard Grishaj i cili është dhe regjisori i BigBrother Vip në një INSTAstory të postuar paralajmeron Arberin dhe Zhaklinen që “Keni punë sonte” Duket qartë që produksioni ka përgatitur mirë planin të mposht Luizin duke e sulmuar atë disa herë dhe sigurisht duke harruar që ketë BigBrother e bën vetëm ai, Luiz Ejlli.

 

Pjese nga fjala e Luizit: Për sa kohë je duke menduar edhe mendimin tonë, do të thotë që ka patur kundërshtime. Kur vajzat nuk flisnin, e kuptuam që kishte diçka. Unë e di shumë mirë se çfarë do të thotë të marrë avantazh kjo këtu.

Unë vendosa mos me i lënë që ata të fitonin. Ne kemi hyrë shpesh te lavamani, jemi përqafuar dhe jemi puthur. Reagimi i saj nuk ishte i ekzagjeruar. Por, dëshira e saj për të mos u dorëzuar, solli reagimin e saj.

Unë nuk e lash të fitojë, për t’i treguar që ne nuk jemi bashkë në lojë, por në jetë. Buzët e mia ishin në qafën e Kiarës. Për asgjë në botë, nuk do lejoja që ajo të ndihej keq.

Kiara nuk e ekzagjeroi fare. Është normale që ato thirrjet, “Goca ndihem keq” dhe “Po më bie të fikët”, ishin për të më larguar. Unë kam pranuar gabimin tim.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...