Djemtë heqin bluzat dhe…/ ‘Çmendet’ Olta: Ju dua të gjithëve pa rroba… (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme Vëllai i Madh u dha banorëve mundësinë që të rikujtojmë emisionin e transmetuar në Top Channel, “Qesh mirë kush qesh i fundit”. Teksa banorët u eliminuan një nga një, të fundit ngelën Olta Gixhari dhe Ermiona Lekbello. Dhe që t’i bënin të qeshnin dy vajzat, djemtë bënë çdo gjë.

 

Luiz Ejlli dhe Armanldo Kllogjeri duket se kishin si qëllim që të bënin Oltën që të qeshte, në mënyrë që të fitonte Ermiona.

 

Në një moment Luizit dhe Maestros iu bashkuan edhe djemtë e tjerë, të cilët hoqën bluzat dhe performuan para dy vajzave. Ishte Olta ajo që u dorëzua e para dhe qeshi.

 

 

Pas të qeshurave Olta iu ka bashkuar djemëve në dhomën e zhveshjes dhe iu ka thënë që ‘iu dua të gjithëve pa rrba fare”.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...