(Video) Dalin pamjet, kjo është mënyra se si shpëtoi Olta dje nga produksioni/ Arbana gënjeu Luizin…

Një dorë dështim,një dorë gënjeshtër dhe u bë kalaja e produksionit BB Vip Albania. “24 orë” live dhe nuk humbet asgjë,por në çdo Prime mundohen ti hedhin hi syve publikut.

 

Padyshim një lojë e pisët dhe jo e drejtë as për konkurrentët dhe as për ndjekësit që i japin gjithë popullaritetin që gëzon.

 

Mbrëmë një tjetër episod i shëmtuar shënoi Prime-n e rradhës dhe bëhej fjalë për lojën me litar. Lojë të cilën Luizi e theu rregullin për të dalë në nominim dhe pas tij edhe Olta për të njëjtën arsye.

 

Sipas rregullave që vetë produksioni kishte shkruar,të dy duhej të përballeshin me televotim,por sigurisht që nuk ndodhi…

 

Pa iu dredhur qerpiku dhe me një nënqeshje ironike prezantuesja e programit ndryshoi rregullat e lojës duke bërë për budallenj jo vetëm 11 banorë por edhe miliona shikues.

 

Sigurisht sepse nuk i leverdis të nxjerri “kokat” e dy personazheve të spikatura në televotim.Luizin e bënë për “budalla” dhe Oltën “e bindën” që e kishte kuptuar gabim. Por internetit nuk kanë çfarë i bëjnë dhe e vërteta(që të gjithë e dimë) doli sheshit edhe njëherë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...