Ronaldo fëlliq gazetaren e njohur: Mos bëj kot se dhe ti me c*ca e ke nisur punën

Tema e ditës në rubrikën “Trotuar” në E Diell në Top Channel u shoqërua me debate të forta.Gjithçka nisi pas një konstatimi që bëri gazetarja Dasara Karaiskaj për Diolën dhe përvojën e saj në Big Brother VIP.

 

“Nuk e di se si mund të thuash që më ka marrë malli më shumë për librat se sa fëmijët e mi,” tha Dasara duke iu drejtuar Diolës.

 

Kjo e fundit u ndje e revoltuar lidhur me koment duke thënë: “Më duket idjotllëk që e ke marrë kështu. Unë e kam thënë atë jo se më kishte marrë malli më shumë për librat se fëmijët, por po të rrija të viktimizohesha tërë kohës dhe do dëmtoja veten në lojë”.

 

Ky koment i Dasaras nuk i pëlqeu as ish-banorit të Big Brother, Ronaldos i cili tha se “edhe ti me c*ca e ke nisur gazetarinë mos na bëj tani sikur çke bërë”.“Po unë kam 25 vjet mor djalë, ti 3 vjet ke, nuk më njeh,” iu kthye Dasara.

 

Si fillim, Dasara tregoi se si ka nisur puna e saj në radio.“Kur Top Albania Radio ishte në super modë dhe fillova punë në radio në ate kohë nuk e imagjinoja, nuk e dija që kisha një ze shumë të mirë. Pastaj e mësova rrugës.

 

Në provën e parë më morën menjëherë në punë. Radio është e preferuara ime, s’mka pëlqyer kurrë vetja në televizor, nuk jam fotozhenike.”

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...