Është gati të lidhet me Kristin, por dikur Keisi “ndau” këtë çift të showbizit shqiptar!

Keisi Medini, vajza e cila iu bashkua formatit më të shikuar të momentit Big Brpther Vip Albania, ka arritur të marr vëmendje të madhe të publiku shqiptar.

 

Ndonëse ditët e saj të para ishin me të qeta dhe ne heshtje, Keisi ka arritur të ‘zvesh’ karakterin e saj si një vajze jo bash e zakonshme.

 

Me nje pamje të mrekullueshme, bukuroshja e cila është edhe vajza e këngëtari Sabiani, ka ‘vjedhur’ zemrat e publikut por edhe të një banori në shtëpi, i cili me një karakter të fortë u ‘magjeps’ nga bukuria e banores së re, dhe ai është Krist Dragot Aliaj.

 

Keisi dhe Krisiti dita-ditës janë duke shkuar në një lidhje e cila pritet të ndodh së shpejti. Ndryshe nga Kejvina, Kristi është i interesuar për banoren Keisi Medini, shkruan InfoKosova.

 

 

Gjatë një bisede mes banoreve, Keisi u shpreh se nuk e ka dhenë puthjen e parë akoma, por vite me parë ajo ishte përfolur se ishte shkaktare në prishjen e fejesës së cfiti të shume komentuar Seldi Qalliu dhe Mimoza Shkodra.

 

Megjithatë Keisi gjithmonë ka zgjedh ta mohonte këtë duke e quajtur vëlla Seldin dhe se ishte rritur me te për shkak të afërsisë së tij me babai e saj Sabianin.

 

Nga ana tjetër, ish çifti Seldi dhe Mimoza kanë zgjedhur te heshtin rreth kësaj qeshtje.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...