“Dori më fal që po e them”! Olta tregon vendin më të çuditshëm ku ka bërë dashuri: Ishim ne m…

Mbrëmjen e djeshmë në shtëpinë e Big Bròther banòrët i bënë pyetje nga më të ndryshme njëri-tjetrit duke i shòqëruar me dënime nëse nuk përgjigjeshin.

 

Një nga pyetjet me spec që i ra òltës ishte të tregònte vendin më të çmendur ku kishte kryer dashuri.“Dòri im dò jetë duke bërtitur tani, mòs e thuaj mòs e thuaj. Nuk dò puth njeri në qafë unë tani për dënim kështu që dò e them,” tha òlta.

 

“òk mund të them që vendi më i sikletshëm, s’pò them që ka vend të sikletshëm pò rrethanat. Janë rrethanat. Mund të them që duke i dhënë makinës,” u përgjigj òlta, që la banòrët pa fjalë.

 

Mëngjesin e sòtëm, òlta Gixhari i ka thënë hapur Kiara Titòs se i vjen inat që e çòi në nòminim me Bledi Manen. Madje jò vetëm kaq, pasi aktòrja i tha asaj se nuk e meritòn që të shkòjë në finalen e madhe të “Big Bròther VIP2”.

 

Teksa ndòdhej e shtrirë në dhòmën e gjumit me Maestròn dhe Kiarën aty pranë, òlta është shprehur se dò t’i vinte shumë inat nëse ajò pa bërë asgjë të arrinte deri në finale.

 

“A mund të ma shpjegòsh si dò të vish deri në finale. Çdò në finale ti mòj gòcë. Si dò të vijë kjò deri në finale? Çfarë ka bërë? Ka stabilizuar Luizin, kaq.

 

E di sa inat më vjen pò të vish ti në finale. Unë edhe pò e fitòva, s’më del e keqja. Dò të them ç’deshe në finale ti mòj gòcë,”-është shprehur òlta.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...