Degjeneron big brother :Olta ulet ne gjunje dhe tenton ti heq pantallonat maestros (video)

Dita e djeshme ne big brother eshte shoqeruar me nje party ne darke te banorve te cilet kan shjuar atmosferen e krijuar

 

Por gjithashtu ata kan luajtur dhe nje loje ku duhet te pergjigjeshin nje pyetje ose te hiqnin nje rrobe

 

Ne video qe do diskutòjme protagonist kemi Olten dhe Maestro ku ky i fundit eshte duke kercyer si striptist qe zhvishen .

 

Deri ketu jemi ok por ajo qe na habiti eshte Olta e cila eshte nje grua e martuar dhe me femije ka bere nje veprim qe shume njeres do habiteshin

 

Ajo duket ne pamje qe ulet dhe tenton ti heq maestros pantallonat

 

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...