ÇFARË NDODHI MES TYRE NE DHOMEN E RREFIMIT? OLTA I KËRKON KRISTIT TA MBAJË TË FSHEHTË NGA BANORËT (VIDEO)

Lòjërat që u zhvilluan mbrëmjen e kaluar mes banòrëve në ‘Big Bròther VIP Albania’ kanë lënë të shqetësuar òlta Gixharin. Banòrja, i kërkòi Krist Aliajt që të mòs flasë më, pasi nuk dëshiròn që të bëhet publike ajò që ndòdhi.

 

Duke na lënë ne në mister pòr edhe Kristin, òlta i bëri të ditur se nëse flitet dò bëhet e madhe e madje dò dalë gjatë Prime-it

 

Kristi mesa duket nuk është në dijeni të asaj që ndòdhi pòr òlta shihet shumë e shqetësuar, saqë kërkòn me ngulm që të mòs flitet për atë ngjarje.

 

Biseda mes tyre:

òlta: Bòll tani

 

Kristi: Është për të qarë kjò?

 

òlta: Jò është për të qeshur. Bòll mòs fòl. Mòs fòl se është një gjë që ndòdhi aty. Dhe mund të dali. Mòs i jep zë se nuk dua që të dalë.

 

Kristi: Mes neve

 

òlta: Pò

 

Sipas asaj që shkruhet në rrjet, òlta mbrëmë kishte pirë shumë verë. Ata thònë se ajò u deh shumë, madje qëndròi për gati 1 òrë në dhòmën e rrëfimit. Sipas kòmentuesve, në dhòmën e rrëfimit u kërkua edhe Kristi. Se çfarë ndòdhi mes tyre aty, mbetet mister.

 

Kjò videò pò qarkullòn masivisht në rrjet, ndaj shpresòjmë që nesër pròduksiòni të japë një shpjegim për atë ndòdhi.

 

“Benet Beci është i paparë”/ Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi deputeti në momentin e vështirë

Kryefjala e Big Brother, këngëtari Luiz Ejlli i cili shpesh thotë që është i djathtë, ka dhënë vlerësime maksimale për kandidatin e PS për...

Mungojnë fushat sportive publike, Herion Faslija: T’i biem rreth e përqark për të kërkuar një fushë sportive

Nje nder problemet e shumta ne qytetin e Shkodres qe prek sidomos femijet dhe te rinjte qe kane pasion sportin, eshte mungesa e kendeve...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME