Plas skandali tjetër i produksionit të BBV! Sabiani kundër marrëdhënies të Kejsit me Kristin! këngëtari nxjerr fotot kompromentuese

Teksa mbremjen e sotme Arbana ka pyetur Kristin për ish të dashurën e tij Zaza Stumpo, ai nuk ka thënë asgjë, nuk e ka mohuar e as pohuar por e ka mbyllur duke thënë se do të flasë kur të vij momenti me Kejsin.

 

Ndonse Zaza e cila ka publikuar bisedën me Kristin në datën 24 dhjetor, teksa ai është futur brenda BB VIP.

 

Ata i shprehin dashurinë njëri tjetrit dhe duke lënë të hapur pritjen.

 

Kejsi eshte shprehur ne merak per babain e saj ndonse Sabiani ka reaguar sonte duke publikuar nje insta story ku thuhej se kjo ishte genjeshter pasi Kristi ishte i lidhur jashte dhe me pas ka publikuar biseden e Zaza.

 

Duke treguar ne kete menyre se eshte kunder marredhenies se te bijes me Kristin!

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...