“Efekti Big Brother VIP”/ Rrugët e Shkodrës bosh, qytetarët mbyllen në shtëpi për spektaklin

Big Brother VIP vijon të boshatisë qytetet çdo të martë dhe të shtunë në mbrëmje.

 

Rrugët e qytetit të Shkodrës janë bosh, edhe pse është fundjavë dhe qytetarët kanë më shumë kohë që të dalin.

 

Efekti i Big Brother VIP vijon të ketë impakt të madh tek qytetarët, të cilët preferojnë ta kalojnë në shtëpi ose të mblidhen në lokale për të shikuar spektaklin.

 

Pamjet e mëposhtme janë filmuar në orën 21:15 minuta në rrugët e qytetit të Shkodrës nga fotografi Terenc Pepa.

 

 

SHIKO VIDEON

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...