E dashura e njërit prej VIP-ave u fut në ‘Big Brother’: Si më tradhton, më kë bërë mua…

Mbrëmjen e djeshme banorët e “Big Brother VIP2” kanë bërë emisionin e dashurisë “Për’puthen”, ku moderatore ishte Kiara Tito.

 

Ndërkohë 4 konkurrentët ishin Krist Aliaj, Keisi Medini, Nita Latifi dhe Pirro Beati. Nga ana tjetër opinionist ishin Ermiona Lekbello dhe Armaldo Kllogjeri.

 

Pasi konkurrentët bënë takim 4 minutësh, opinionistët dhanë mendimet e tyre, ku pati edhe përplasje. Por jo vetëm kaq, pasi në studio krejt papritur u shfaq e dashura e Beatit, Dea Mishel.

 

Kjo e fundit hyri në studion e improvizuar dhe i kthehet Pirros: “Si guxon të ma bësh këtë? Pse më turpëron para gjithë Shqipërisë?”.

 

Nderkohe Luizi dhe Ermiona kanë diskutuar së bashku me disa banorë të tjerë në verandën e shtëpisë.Duket se Luizi ka zgjedhur të flasë me kode për Maestron. Marrëdhënia mes tyre është prishur prej disa ditësh. Ata nuk kanë pasur më komunikim me njëri-tjetrin.

 

Luizi: A je e ndërgjegjshme se këdo të fusësh nesër në nominim me mua e Oltën, është jashtë shtëpisë? I ke në dorë jetën.Luizi: Pse kam një mendim që ti po mendon atë që unë po mendoj tani?Jona: Se ne jemi në simetri, edhe kemi shumë intuitë. Ti e ke pak më të avancuar intuitën.

Mungojnë fushat sportive publike, Herion Faslija: T’i biem rreth e përqark për të kërkuar një fushë sportive

Nje nder problemet e shumta ne qytetin e Shkodres qe prek sidomos femijet dhe te rinjte qe kane pasion sportin, eshte mungesa e kendeve...

“Benet Beci është i paparë”/ Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi deputeti në momentin e vështirë

Kryefjala e Big Brother, këngëtari Luiz Ejlli i cili shpesh thotë që është i djathtë, ka dhënë vlerësime maksimale për kandidatin e PS për...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME