Vajza e videos që u bë virale kudo qenka banorja e ‘Big Brother Vip'(Video)

Teksa disa banorë në kuzhinë po pastronin dhe përgatisnin ushqim, Xhuli ju ka treguar se si një video ku shihet ajo u bë virale në rrjete sociale.

 

Ngjarja kishte ndodhur në Londër afër Big Ben-it kur banorja e Big Brother VIP Kosova ishte bllokuar me makinë për shkak të një proteste.

 

Në një moment ajo është çuar nga makina dhe ka bërë shqiponjën me duar. “Është një video “Shkune bablok”, është video ime në Londër në një protestë. Isha te Big Ben shkova me makinë, para Big Ben-it u bllokuan makinat,

 

unë isha me makinën time kabriolet, u çova dhe bëra shqiponjën. Më kishte bërë dikush një video nga mbrapa, nuk shihet fytyra ime, por dihet që jam unë”, tha Xhuli.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...