Ç’po ndodh me çiftin e momentit në Shqipëri? ‘Plas mes Kiarës dhe Luizit (VIDEO)

Luizi dhe Kiara patën një debat mëngjesin e sotëm. Luizi i kërkoj asaj të ngrihej, pasi donte të merrte jorganin që Kiara kishte zënë me trup.

 

Kiara u acarua dhe i tha Luizit që pse e zgjoi nga gjumi. Ky i fundit u shpreh se edhe ai ka nevojë të flejë gjumë si të gjithë të tjerët, ndaj dhe i kërkoi asaj të ngrihej.

 

Kërkesa e Luizit e mërziti Kiarën. Ajo shkoi në dhomën e gjumit aty ku ishte Luizi dhe i kërkoi llogari atij për veprim që bëri.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...