Luizi çudit me kërkesën: E dua Kiarën jashtë shtëpisë së ‘Big Brother’

Loja me litar” është rikthyer në shtëpinë e Big Brother, mirëpo këtë herë kush heq litarin shkon automatikisht në nominim.

 

Deri tani e ka hequr vetëm Luizi, i cili dëshiron që litarin ta heqë edhe Kiara për të parë nëse publiku i do bashkë brenda shtëpisë. Por kjo “dëshirë” e Luizit duket se ka mërzitur shumë moderatoren. “Kur e thua kështu më tingëlloi keq. Ta them sinqerisht.

 

Nuk jam banorët e tjerë që flet kështu e bën lojëra fjalësh. Me mua mos flit me nëntekste. Mos më fol më kështu. Nuk më intereson se cfarë do të dalë para dhe pas “Prime-it”.

 

The e kaluam me Bledin, të shohim a do ta kalojmë këtë herë. Jam e mërzitur. U mërzita nga ajo që dëgjova,”-u shpreh Kiara.

 

Loja me litar, që do të vendosë mbi fatin e nominimeve, ka sjellë shumë dinamika brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”, por duket se tensionet i ka rritur më shumë zgjedhja e liderit të ri.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...