KERCENOHET PILOTI nga familja e MAESTROS!? “Nuk do dilje lart e poshtë, po ta dije…”/ Pas deklaratës për Armaldon dhe produksionin kërc.ënohet “piloti i zemrave”

Një dron i dërguar në “Big Brother Vip” për Armaldo Kllogjerin, solli një reagim të ashpër nga piloti Arbër Xhaja

 

Piloti Arbër Xhaja, i cili u bë i famshëm edicionin e kaluar në “Big Brother Vip”, ka hedhur akuza të rënda ndaj produksionit të reality-show-t. Sipas tij, ka qenë produksioni ai i cili ka dërguar dron për Maestron në “Big Brother Vip”, pasi ai nuk ka marrë asnjë kërkesë për t’i dërguar atij një surprizë të tillë. Piloti i Zemrës”, shtoi se ka marrë kërkesa për t’i dërguar dron Bledit, Oltës, Kiarës dhe Luizit, por asnjë kërkesë për Maestron.

 

Por, në “Instagram-in” e Maestros, i cili thuhet menaxhohet nga bashkëshortja e tij, Aida, ka ardhur një kundërpërgjigje, e cila duhet thënë që nuk është aspak miqësore. Në një foto të një droni që ka publikuar në Instastory, shkruhet: “Parashutisti i Monikës”, drona kanë të gjithë o yll bote, Po të dije kush ia menaxhon profilin Maestros, nuk do dilje lart e poshtë me këto deklarata”.

 

Piloti, është përgjigjur këtij postimi me një ironi:

 

Më tej në një tjetër postim, Arbër Xhaja, ka shpërdnarë story-n e një faqeje, e cila shkruan: “Bëji të fala Maestros se ka mbyllur tag-un.”

 

Krahas këtij postimi, piloti shkruan: “Jo, unë i bëj të fala atij ose asaj që menaxhon faqen e Maestros, se ai i shkreti për pak famë ka hyrë.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...