Ermiona do zëvendësojë Arjan Konomin në Përputhen, Kiara Borën! Luizi do shkojë në Fiks Fare

Banorët e shtëpisë së ‘Big Brother’ do të transformohen në gazetarë dhe moderatorë. Kjo është sfida më e re e cila u bë e ditur nga Keisi, e cila lexoi sot për banorët zarfin e bardhë.

 

Ata do të ndahen në grupe për drejtimin e disa emisioneve dhe do të përcaktojnë prezantuesit. Gjatë mbrëmjes së sotme do të zhvillohet emisioni

 

“Top Story” i Grida Dumës, ndërsa nesër do të vijojnë me programin e mëngjesit “Wake Up” e më pas “Shqipëria Live”, “Ftesë në Pesë”.

 

‘Ftesë në 5 do ta prezantoj unë, ta bëj unë se nuk kam prezantuar kurrë’- Olta. ‘Përputhen e bëj unë’-Kiara. ‘Unë dua të marr ‘Se Luan Topi’- Dea

 

‘Unë jam opinioniste te Përputhen’- Ermiona. ‘Unë po marr Wake up’- Nita. ‘Unë nuk kam parë gjysmën e emisioneve’-tha Luizi.

 

I vetmi që mbeti pa një program është Luizi, mirëpo ekziston mundësia që të jetë prezantues në ‘Fiks Fare’, pasi i shkon si format me batutat e tij. Maestro mund të jetë bashkë-shoqëruesi i tij në këtë emision, mirëpo gjërat mund të ndryshojnë pasi ende nuk janë vendosur rolet përfundimtare.

Mungojnë fushat sportive publike, Herion Faslija: T’i biem rreth e përqark për të kërkuar një fushë sportive

Nje nder problemet e shumta ne qytetin e Shkodres qe prek sidomos femijet dhe te rinjte qe kane pasion sportin, eshte mungesa e kendeve...

“Benet Beci është i paparë”/ Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi deputeti në momentin e vështirë

Kryefjala e Big Brother, këngëtari Luiz Ejlli i cili shpesh thotë që është i djathtë, ka dhënë vlerësime maksimale për kandidatin e PS për...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME