Dhëndri ushqehet me gji nga nëna e tij para dasmës, nusja vë alarmin

Artistët e grimit të dasmave do t’i kenë parë të gjitha dhe më pas disa, nga zemërimi e deri te lëkundjet e minutës së fundit nga çiftet, por një grimere kishte për të ndarë një histori dasme që ka lënë shumë njerëz të habitur.

 

Profesionistja e bukurisë, e njohur si Xheni, kishte ndihmuar një nuse të futej në tualet përpara ceremonisë së saj, kur u ndeshën në një skenë alarmante, ku përfshihej dhëndri dhe mamaja e tij.

 

Jenny ndau përrallën mahnitëse me planifikuesin e dasmave në Mbretërinë e Bashkuar, Georgie Mitchell, ndërsa ata po punonin së bashku, dhe Georgie së fundmi rrëfeu historinë në një episod të podcast-it komedi Nusja e pafiltruar .

 

Duke rritur tensionin, Georgie i tha bashkë-prezantueses Beth se si ‘[nusja] hyri në tualet dhe ajo që pa mjaftonte për t’i dhënë fund një dasme’.

 

Fillimisht, Beth supozoi se ajo donte të thoshte se dhëndri e kishte tradhtuar në banjo ose po merrte drogë, por Georgie shpjegoi se zbulimi i saj ishte në fakt ‘shumë më keq’ se kaq.

 

Georgie zbuloi: “Ai po ushqehej me gji nga mamaja e tij”. Ndjekësit mbetën të habitur ndërsa historia u shpalos, të paaftë për të besuar atë që po dëgjonin.

“Benet Beci është i paparë”/ Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi deputeti në momentin e vështirë

Kryefjala e Big Brother, këngëtari Luiz Ejlli i cili shpesh thotë që është i djathtë, ka dhënë vlerësime maksimale për kandidatin e PS për...

Mungojnë fushat sportive publike, Herion Faslija: T’i biem rreth e përqark për të kërkuar një fushë sportive

Nje nder problemet e shumta ne qytetin e Shkodres qe prek sidomos femijet dhe te rinjte qe kane pasion sportin, eshte mungesa e kendeve...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME