Zbulohet plani i produksionit për të zëvendësuar Bledin dhe Valbonën, do fusin “bishën” të shtunën

Bledi Mane la me dëshirë shtpinë mbrëmë në prime, sipas tij nuk donte të hynte në mes të ciftit dhe nuk do donte ndarjen e tyre.

 

Ndërsa sot u largua Valbona, e cila mësohet se ka motrën në gjendje të rëndë shëndetësore dhe u largua përfundimisht nga shtëpia.

 

I gjendur në një situatë aspak të zakontë, produksioni është në hall dhe duhet t’ë gjejë një banor të ri të fortë për të ndryshuar dinamikën në shtëpi.

 

Nga ajo që mësojmë, të shtunën do futet modelja e njohur Erjola Doci e cila njihet për deklaratat e saj që janë bërë virale në rrjet.

 

Bëhet fjalë për modelen që harxhon vetëm 2 mijë euro në muaj për krehërin e famshëm e për të mos folur pastaj për kremrat dhe shërbimet e tjera.

 

Por Erjola s’do jetë banorja e vetme që do hyjë si banore, pritet të ketë edhe hyrje të reja, që do zbulohen ditët në vijim.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...