Po më merr bukën e fëmijëve të mi jetim! Valbona Mema dhe shpërthimi ndaj Artiola Toskës

Valbona Mema eshte pjese e Big Brother edhe pse u largua gjatë ditës së sotme, por para disa kohesh ajo ka qene revoltuar shume me Artiola Tosken, ja lajmi qe beri buje.

 

Këngëtarja Valbona Mema është shprehur e revoltuar me kolegen e saj Artiola Toska. E ftuar në emisionin ‘Një kat më lart’, Valbona Mema u shpreh se Artiola Toska po e lufton prej shumë kohësh dhe nuk e di arsyen sipas saj.

 

E pyetur se kush është këngëtarja më e mirë e muzikës popullore, Valbona Mema u shpreh se Artiola Toska është këngëtare shumë e mirë, por është e pashpirt dhe po e lufton duke i hequr bukën e fëmijëve.

 

“Artiola Toska, një këngëtare shumë e mirë, me bagazh shumë të madh artistik, kudo që shkon ka shumë fansa, por kam frikë se nuk ka shpirt.

 

Artiola Toska është duke më luftuar prej shumë vitesh dhe unë nuk kam hapur gojën. Herën e fundit, durimi im pati kufi sepse më ka ndërhyrë aty ku unë nuk duroj dot më, tek fëmijët e mi.

 

Artiolën e kam konsideruar një mike të familjes,por nëse ajo do vazhdojë me këtë ritëm, atëherë do më duhet që ajo të përballet publikisht me mua të më thotë se çfarë ka.

 

Nuk të lejoj të ma heqësh bukën e fëmijëve nga goja. Unë me ty s’kam asgjë, por ti nuk e di se ç’do të thotë të rrisësh dy fëmije jetim”, u shpreh Valbona Mema.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...