“Ne morëm fund tani që iku Bona”, Olta habit me deklaratën pas largimit të këngëtares (VIDEO)

Është larguar ditën e sotme nga shtëpia e Big Brother VIP konkurrentja Vlanona Mema.

 

Siç është bërë njoftimi Valbona është larguar për shkak se një familjar i saj ishte në gjendje të rënduar shëndetësore.

 

Duket se ky njopftim i ka gjetur të papërgatitur banorët, teksa të gjithë janë shokuar.

 

Duke ndenjur në dhomën e ndenjes ka qenë Olta ajo e cila për të çdramatizuar situatën iu ka thënë vajzave të shtëpisë se tani që iku Bona do t’i kap zhuli.

 

“Ne morëm fund tani që iku Bona, do na kapi zhuli.

 

Më falni po për ta çdramatizuar situatën.

 

Ti s’ke marr pluhurat akoma. Unë në situata shumë dramatike më kap e qeshura. Nëse më shifni që qesh e kam ngërç e kam sqaruar 100 herë.”- tha Olta.

 

SHIKO VIDEON

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...