Lidhja e Kristit me Keisin/ Zhaklina degjeneron Oltën: Ti je grua 35 vjeçe duhet t’i qëndrosh afër Keisit

Kristi: Më vjen pak keq që përdoret kjo gjë, që personat të dalin tek loja e vetë, përmes nesh. Prapë e sjellin rreth vetes. Në këtë ambjent është shumë e vështirë të ndihesh i sigurt në pëlqim.

 

Dea: Une në fillim isha skeptike. Por kur i pashë të dy bashkë , pashë që kishin shumë paqe. Mu duk moment i bukur. Sapo ky moment po ndodhte, u përfshi loja në mes. Nderhyri Luizi dhe Olta.

 

Olta: Nuk kam folur fare.

 

Luizi: Unë Kristin e shoh kryesor në lojë. Olta dhe Armaldo e shohin si tempulll. Kristi me qetësinë e tij gjithmonë i jep këshilllat e duhura. Për këtë arsye kam thënë të nxjerre Kristin, që të shkatërrohen Olta dhe Maestro.

 

Keisi: Nuk me duket e hijshme që banorët të flasin kështu. Asnjë nga banorët nuk e di cfarë njejmë unë osë Kristi. Secili ka mendimin e vetë, nuk më intereson.

 

Arbër: Mua nuk më pëlqen qajsa e të folurit në kuadrin e lojës, kur Luizi dhe Kiara ishin në fillime nuk më pëlqent kur të tjerët ndërhynin. Mendoj njësoj dhe për këtë rast. Nuk më shkon kjo që thotë Luizi.

 

Luizi : Arbër unë i dua të dy bashkë. Dhe ja kam thënë Kristit. Ja them çdo ditë. Nëse këta të dy lidhen, unë nuk kam punë me Kristin si lojtar.

 

Zhaklin: Nuk mendoj se Kristi është tempull. Kristi ka refuzuar Armaldon dhe Oltën. Pati një moment konfuzioni për të treguar një shembull të ri. Por u shkëput nga këto pole. Rruga e re është e vërtetë. Nuk jam dakord me banorët e tjerë. Banorët duhet të japin hapësirë.

 

Olta je 36 vjeç mos i bëj presion Keisit. Mbështet Keisin se është më e vogla aty.

 

Olta: Kur i kam bërë presion Keisit?

 

Zhaklin: Ajo që pashë unë ishte që po i kërkoje llogari Keisit.

 

Armaldo: Unë kam qënë iniciatori që ata të ishin njëherë vetëm. Pavarësisht shakave që kam bërë më Kristin ka qënë në sensin e humorit. Unë nuk ndërhyjë sepse jam skeptik për Kristin.

 

Zhaklin: Duket sikur çdo fjalë nxirret nga konteksti. Presion është kur ju e vendosni shokun në një situatë me shpatulla pas murit. Unë nuk dua të bëjë edukatoren këtu.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...