Dafina Zeqiri shpreh publikisht pëlqimin për Luizin, ironizon Oltën

uizi po merr mbështetje të madhe nga shumë persona e një prej tyre është edhe këngëtarja shqiptare Dafina Zeqiri. Ajo duket se mezi pret show-n për të ndjekur dinamikat më të fundit mes banorëve.

 

Suportin për Luizin ajo e tregon edhe në rrjetet sociale, ku përveç se në story tani edhe komenton në foton e postuar në Instagramin e tij.

 

‘Më i miri. Pikë’- shkruan ajo poshtë fotos së Luizit. E sigurisht, komentet negative nuk kanë munguar.

 

‘Ke vënë pikçuditese’- ishte komenti ndaj Dafinës e kjo e fundit nuk ia përtoi.

 

Duke i bërë ‘tag’ këtij personi, Dafina i kthen: ok ‘Olta’.

 

Edhe më herët ajo e ka postuar Luizin duke treguar suportin për të.

 

“Nëse dëshiron të jesh fitues, bëhu i patrembur si një luan”.

 

 

 

Golden Eagle godet produksionin e Big Brother dhe ka një super ofertë për Luizin

Kompania Golden Eagle (Frutex), shpreh keqardhjen e saj lidhur me vendimin e befasishëm të produksionit të Big Brother VIP Albania për ndërprerjen e njëanshme...

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME