Piloti i BB VIP nxjerr “zbuluar” produksionin: Dronin për Maestron nuk na e dërguan fansat por…

Piloti Arbër Xhaja i njohur qe nga sezoni i vjetshem nuk kursen asnjë fjalë për prapaskenat e produksionit të Big Brother VIP Albania 2. Droni i dërguar për Maestron është dërguar nga vet produksioni thotë ai. Askush nuk ka bërë kërkesë për dron për Maestron.

 

Ka patur vetëm një kërkesë për Oltën, një kërkesë për Kiarën, dy për Bledin dhe të gjitha kërkesat e tjera kanë qenë për Luizin. Xhaja me nota ironie shton: Deri ku ka arritur loja e produksionit…çon drona për Maestron. As ka pyt ndonji për Maestron, thotë ai.

 

“Këta (produksioni) i bëjnë vet të gjithë dronat dhe u japim gjasme suport banorëve që vazhdoni lojën se keni mbështetje nga jashtë.”

 

“Hajde produksioni hajde, reality show i Arbanës më i ndjekuri i gjithë kohërave”, e përmbyll Xhaja me ironi mesazhin e tij.

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...