VIDEO/ Luiz Ejlli ne Big Brother Vip: Benet Becin e kam pasur drejtor…

Kengetari shkodran qe tashme ka rrembyer zemrat e shqiptareve ne Big Brother Vip dita dites zbulon detaje nga jeta e tij.

 

Diten e sotme ne diskutim e siper Luizi teksa po fliste me Bledi Mane permenden deputetin e Shkodres Benet Beci. Ne kete moment Luizi tregon se deputetin Beci e ka pasur drejtor me heret.

 

Te gjithe e dime qe me heret Luizi ka punuar ne OSHEE e nga ana tjeter nuk le rast pa permendur dhe duke u krenuar me shkodranet e kjo e sotmja ishte nje rast i tille ku Luizi e permendi me krenarin kete detaj.

 

 

IMG_9771

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...