Shifra të “çmendura”, Bes Kallaku dhe Olsi Bylyku zbulojnë dhuratat më të shtrenjta që i kanë bërë partnereve

Aktorët Bes Kallaku dhe Olsi Bylyku së fundmi i janë përgjigjur disa pyetjeve lidhur me jetën e tyre private.

 

Të vendosur në “karrigen” e të ftuarëve në “Zemër Luana”, kapitenët duhet t’u përgjigjeshin pyetjeve të forta ose të pinin një shishe birre me fund. Besi dhe Olsi u pyetën për dhuratën më të shtrenjtë që u kanë bërë partnereve, cila ka qenë ajo dhe sa ka kushtuar.

 

Olsi Bylyku tregoi se dhurata më e shtrenjtë për Eglin ka qenë një makinë, me vlerë 22,000 Euro.

 

Ndërsa, Bes Kallaku nuk preferoi të jepte një shifër për dhuratën që i ka bërë partneres së tij të zemrës, Xhensilës, por tha se i ka dhuruar një makinë ‘Range Rover Velar’, modeli i fundit.

 

Edhe edhe pse ai nuk e tha shifrën, në internet rezulton se ajo makinë kushton rreth 58.000 Dollarë.

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...