Produksionit të Big Brother i del boja: “vetëm dronat për Luizin janë nga fansat” + video

Piloti Arbër Xhaja nuk kursen asnjë fjalë për prapaskenat e produksionit të Big Brother VIP Albania 2. Droni i dërguar për Maestron është dërguar nga vet produksioni thotë ai. Askush nuk ka bërë kërkesë për dron për Maestron.

 

Ka patur vetëm një kërkesë për Oltën, një kërkesë për Kiarën, dy për Bledin dhe të gjitha kërkesat e tjera kanë qenë për Luizin. Xhaja me nota ironie shton: deri ku ka arritur loja e produksionit…çon drona për maestron. As ka pyt ndonji për maestron, thotë ai.

 

“Këta (produksioni) i bëjnë vet të gjithë dronat dhe u japim gjasme suport banorëve që vazhdoni lojën se keni mbështetje nga jashtë.”

 

“Hajde produksioni hajde, reality show i Arbanës më i ndjekuri i gjithë kohërave”, e përmbyll Xhaja me ironi mesazhin e tij.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...