Droni në BBV, cili është mesazhi i koduar që Luizi mori nga fansat

Protagonisti kryesor i këtij “Big Brother Albania Vip”, Luiz Ejlli po thyen rekord dhe sa i përket numrit të dronëve që i kanë mbërritur nga fansat mbi shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

 

Luizit i mbërriti një dron me pankartën “Luiz, Tropoja ty të do”, ndërsa paraditen e sotme i ka mbërritur një tjetër me një mesazh “të koduar” për të.

 

“Luiz, shqiptarët të kanë zemër. Big Luiz Albania” shkruhej në pankartën e dronit që mbërriti sot në shtëpinë e BBV, shoqëruar me foton e Luizit dhe Kiarës.

 

Por, çfarë ka kuptuar Luizi nga ky shkrim?

 

Pak ditë më parë, teksa po bisedonte me Kiarën, Luizi i tha asaj se nëse eliminohet dhe del nga shtëpia, në “prime-n” e radhës kur të jetë në studio ajo t’i thotë këngëtarit “të kam zemër” nëse është i pari nga mbështetja e publikut dhe “të dua” nëse nuk është ashtu siç duhet.

 

Duket se fansat nuk e kanë lënë në pritje Luizin për të marrë përgjigjen me kode nga Kiara, por ia kanë dërguar përgjigjen me dron.

 

Ai ka qenë në oborr në momentin kur ka mbërritur droni, por nuk dihet nëse e ka lexuar apo jo tekstin e plotë që shkruhej në pankartën e dronit.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...