Batuta mes dysheve/ Luizi i jep ‘leksione’ Kristit si të puthë Kejsin

Vazhdojnë flirtimet mes Keisit dhe Kristit në BBVA – shijojnë kohën bashkë dhe rrinë të përqafuar

 

Krist Aliaj dhe Keisi Medini duket se janë çifti i radhës që do të krijohen në edicionin e dytë të Big Brother VIP Albania.

 

Dyshja tashmë kanë shprehur haptazi pëlqimin ndaj njëri-tjetrit dhe se çfarë shikojnë më shumë në lidhje me këtë marrëdhënie.

 

 

Ata ditën e sotme (e hënë) po ashtu janë shfaqur gjatë tërë kohës bashkë, e madje edhe të përqafuar.

 

Në një moment teksa po shijonin diellin në oborr të shtëpisë, Kristi thotë me shaka se pa ‘Keisin nuk fle më’.

 

“Pa Keisin nuk fle më, por problemi është që Keisi fle pa mua”, tha ai mes tjerash.

Kristin në një moment tjetër po e mësonte Luizi se si t’ia dhuronte një puthje Keisit.

 

Sidoqoftë, do pritet të shihet në vazhdim nëse këta njëmend do të bëhen bashkë apo do të mbeten vetëm miq.

Pamje:

 

https://video.gjirafa.com/snapinsta-app-332069562-5558197300952133-2991808802870110409-n-mp4

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...