“Nëse ikën Kiara…”! E tha dhe Arbëri mbrëmë! Luizi paralajmëron banorët dhe produksionin e BBV

Luizi ka diskutuar mëngjesin e sotëm me Beatin në lidhje me nominimet. Falë zarfit të kuq, Olta nominoi në spektaklin e mbrëmshem, Luizin, Kiarën dhe Bledin.

 

Luizi i tha Beatit se nëse ikën Kiara, atëherë asnjeri nuk ka për ta bërë gjumin rehat në shtrëpinë e Big Brother Vip.

 

Në spektaklin e së shtunës Olta ishte e favorizuara e radhës nga Vëllai i Madh, pasi fitoi lojën me litar.Përmes zarfit të kuq ajo kishte mundësine të dërgonte tre banorë në televotim.

 

Luizi e ka nisur ditën e sotme pas prime duke qarë. Ai është parë këtë mëngjes i vetëm në verandë me sytë e përlotur. Kjo është e disata herë që Luizi shfaqet i përlotur mëngjeseve.

 

Disa komentues shkruajnë se atë e ka marrë malli për familjen dhe shprehen të indinjuar që Luizit nuk i është bërë ndonjë surprizë deri tani.

 

Ndërkohë para priem të mbrëmshëm u përfol që për Luizin do të kishte një surprizë të bukur nga nëna e tij, e cila jeton prej vitesh në Amerikë.

Jori rrëfehet si asnjëherë më parë, zbulon kush është ylli i futbollit që e ka ngacmuar

Gjatë një bashkëbisedimi në Living Room, Jori e ngacmuar nga banorët ka rrëfyer se futbollisti i njohur Baloteli e kishte kontaktuar në rrjete sociale.   Ajo...

Çfarë ndodhi me gazetaren? Plasin të qeshurat me Iva Tiçon live në studio

Gazetarja Iva Tiço tregoi në një intervistë për “Good morning Albanians” në Euronews Albania se në përgatitje të festivalit “Marie Kraja” ka zbuluar disa...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME