‘E di që do të më puthësh’, Kristi e ngacmon, Keisi i kthehet: Pse të të puth unë ty?

Kristi duket se ka një pëlqim për Keisin pasi ditët e fundit është parë shumë i afërt me të. Madje mbrëmjen e djeshme ai i ka kërkuar Keisit ta puthë. Pasi i dha një puthje në faqe, Kristi vazhdoi ngacmimet ndaj Keisit duke i thënë se e di që edhe ajo dëshiron ta puthë.

 

‘E di që do të më puthësh’, Kristi e ngacmon,

 

“Po pse të të puth unë ty?”, i tha Keisi ndërsa Kristi u shpreh i bindur se edhe ajo dëshiron.

 

‘E di që do të më puthësh’, Kristi e ngacmon,

 

“Kur të vijë rasti që ta bësh, thuaj jo po më pyeti ai, jo po kështu”, i tha Kristi, por Keisi refuzoi ta vazhdonte si muhabet.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...