Dashuri për Akrepët, lekë për Ujorët, kujdes Dashët, ja ç’thotë Meri sot për të gjitha shenjat e horoskopit

Dashi

Sot Dielli futet ne Peshk dhe ju fut ne nje periudhe pak me te mbyllur per gjerat e jetes personale! Kujdes shendetin!

 

Demi
Dielli ne Peshk ju zbulon nje qellim apo mbeshtetje te madhe qe kishit kohe qe e prisnit!

 

Binjaket
Ju ndricon dielli ne karriere por vetem nese jeni mashkull ne shenjen tuaj! Femrat do adhurojne nje figure mashkullore!

 

Gaforrja
Ju pret nje periudhe e ndritshme ne karrieren tuaj jashte vendit ose nese merreni me filozofi e mesimdhenie!

 

Luani
Nje ceshtje trashegimie apo dhurimi do dali para jush! Kjo ju forcon por edhe ju fut ne mje detyrim moral! Kujdes shendetin!

 

Virgjeresha
Dielli ne Peshk perball shenjes tuaj tregon nje person te fuqishem qe duhet te bashkepunoni! Ose tregon nje kundershtar shume te fuqishem!

 

Peshorja
Me shendetin kemi pak probleme! Perpiquni te jeni me praktike ne punen tuaj! Nje ceshtje te rendesishme nuk mund ta nenvleresoni!

 

Akrepi
Dielli futen ne Dashurine tuaj dhe me ne fund ju premton nje burre romantik per femrat! Nese jeni mashkull do keni nje projekt ambicioz!

 

Shigjetari
Nje ceshtje familjare qe lidhet me trasheginine dhe martesen do jete shume e rendesishme nga sot!

 

Bricjapi
Ju do gjeni nje mik perkrah jush qe do jete engjelli juaj mbrojtes para disa veshtiresive te medha

 

Ujori
Dielli ne Peshk ju sjell nje teashegimi e cila ju lehteson ne ceshtjet ekonomike!

 

Peshqit
Dielli ne shenjen tuaj fillon me ditelindjet tuaja sot! Keni fatin te jeni ne qender te vemendjes dhe te deshirave!

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...