Luizi shpërthen keq ndaj Armaldos: Hiqe kapelen se s’ke burrëri, i servilosesh Oltës

Luizi dhe Armaldo, banorë shumë të dashur për publikun, si dhe dy miq shumë të mirë brenda në shtëpi, janë përplasur mbrëmë me njëri-tjetrin.

 

Debati mes tyre, ndodhi përpara se të niste dasma e Nitës dhe e Bledit.

 

Luizi i tha Armaldos se ai po i serviloset Oltës, që ajo të mos e nxjerrë në nominim të shtunën.

 

Por sipas Maestros, ai nuk po i servilohet Oltës.

Luizi nguli këmbë që ai po e “lut” Oltën, që mos ta nxjerrë atë në nominim me Kristin apo me të.

 

Ai shtoi se Armaldo po bëhet “pengu” i Oltës.

Armaldo reagoi i revoltuar dhe e kundërshtoi mendimin e Luizit.

 

Ai tha se nuk e ka problem fare, edhe nëse del nga shtëpia, ndërsa shtoi se Olta i shkoi vetë pranë dhe nuk iu afrua ai, siç thotë Luizi.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...