E HËNA NË PROTESTË, DUKAGJINI KËRKON RRUGËN

Te gjthe ne rruge per rrugen e Dukagjinit!
Diten e hane date 20 Shkurt te therrasim se bashku per rrugen e Dukagjinit, te therrasim por dhe te lutemi per ato shume viktima qe ajo rruge e tmerrshme bashke me neglizhencat zhvillimore ju moren jeten!

Kerkohet nje rruge bashkekohore qe lidhe dy mrekulli, qytetin e Shkodres me alpet e Dukagjinit!

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shenjat e Horoskopit që martohen në moshë të re

Ka disa shenja që janë alergjikë ndaj martesës dhe...

“Mami, nuk ia dal dot më me babin”, nëna kujton mes lotësh fjalët e të birit 7-vjeçar

Pas 16 vjetësh martesë, në vitin 2019 Silvana vendos...