Dorëzohet para lojës së Luizit? Olta qan me dënesë: Dua të iki, jam shumë e lodhur

Mëngjesin e sotëm, aktorja e njohur shpërtheu në të qara, teksa qëndronte e ulur në shtrat, Olta e vetme, filloi të fliste dhe të tregonte ndjesitë që kishte.

 

“Dua të largohem”, kjo është deklarata e dëgjuar disa herë nga banorët në shtëpinë e ‘Big Brother VIP Albania”, ku pas Armaldos dhe Ermionës, edhe Olta duket se po dorëzohet, lodhet dhe ngarkohet nga loja.

 

“Dua të iki në shpi. Jam shumë e lodhur. Jam shumë e ngarkuar, nuk di më çfarë po bëj. Do prish çdo gjë”,- thotë Olta ndërkohë që në sfond dëgjohet kënga “I’m coming home”.

 

Mbrëmja e sotme, është e rëndësishme për Oltën, pasi ajo do duhet të marrë një vendim të rëndësishëm.

 

Prej disa ditësh në shtëpi ndodhet një zarf i kuq, i cili mban emrin e saj sipër.

 

Gjatë “Prime”, do mësojmë se ç’është shkruar për të e nëse do ketë fuqi mbi nominimet, ashtu siç është aluduar nga banorë të ndryshëm.

 

Zarfi është për Oltën pasi skuadra e saj fitoi sfidën me litar kundër skuadrës së Luizit.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME