“S’e mora veten për 3 ditë”/ Luizi zbulon tronditjen nga puthja e parë: Ajo ishte maxhorene dhe…

Banorët e Big Brother Vip ishin mbledhur me njëri-tjetrin në dhomën e gjumit teksa diskutonin për tema të ndryshme.

 

Një nga bisedat që kryen ishte se kur e kishin dhënë puthjen e parë. Beati tregoi se kishte puthur për herë të parë kur ishte 17 vjeç.

 

Ndërsa Luizi foli në fund pas të gjithë banorëve që po merrnin pjesë në bisedë.

 

Ai tregoi se puthjen e parë e kishte dhënë kur ishte 14 vjeç.

 

“Ka qenë moment i sikletshëm, unë isha 14 vjeç, ajo ishte maxhorene, ngela kshu keq fare. Nuk i ulja sytë prej sikletit, i mbaja sytë vetëm drejt.

 

Kisha siklet për veten, siklet prej saj, siklet prej vendit ku ishim, se ishim në klasë dhe unë s’e kam marrë veten për 3 ditë,” tha Luizi.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...