Olta ka marrë vesh që kristi i tha kurνë: “S’bëhet fjalë që ti del të Shtunën” + video

Olta ka ndryshuar katërcipërisht në sjelljen me Kristin. Në videon më poshtë ajo e paralajmëron dhe i bën me dije se ai del të Shtunën.

 

Publiku është dyshues në këtë pikë dhe nëpër komente vihet re pyetja: “ku e mori vesh Olta që ai e ka sharë?”

 

Përndryshe si mund të shpjegohet siguria e Oltës që Kristi do të dalë të Shtunën… ajo i thotë që këta (banorët) do e marrin vesh pse do dalë ai të Shtunën.

 

Kujtojmë se në rrjet ka që dje që qarkullon një video ku Kristi dëgjohet sikur thotë “ik o kurνë” duke iu drejtuar Oltës.

 

Ka disa komentues që deklarojnë se fjala e përdorur është “kurrë” dhe nuk është “kurνë”, por e sigurt që kjo do sqarohet në Prime.

 

Megjithatë nuk shpjegohet pse Olta ndryshoi sjellje me një njeri si Kristi me të cilin dukej sikur kishte marrëdhënie shumë të mirë.

 

Shkodër, kirurgjia sukses i një tradite/ Spitali i Shkodrës arrin një rekord historik me 4200 ndërhyrje

Ne te gjithe historine e kirurgjise ne Shkoder, viti I shkuar ishte me intensive duke shenuar edhe numrin me te larte te nderhyrjeve ne...

Nga menaxher në deputet, Benet Beci vijon rrëfimin: Si hyra në politikë

Kandidati i PS Benet Beci vijon rrefimin e tij se si hyri ne politike. 'Është e vërtetë që unë kam punuar shumë vjet me kryeministrin...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME