Olta ka marrë vesh që kristi i tha kurνë: “S’bëhet fjalë që ti del të Shtunën” + video

Olta ka ndryshuar katërcipërisht në sjelljen me Kristin. Në videon më poshtë ajo e paralajmëron dhe i bën me dije se ai del të Shtunën.

 

Publiku është dyshues në këtë pikë dhe nëpër komente vihet re pyetja: “ku e mori vesh Olta që ai e ka sharë?”

 

Përndryshe si mund të shpjegohet siguria e Oltës që Kristi do të dalë të Shtunën… ajo i thotë që këta (banorët) do e marrin vesh pse do dalë ai të Shtunën.

 

Kujtojmë se në rrjet ka që dje që qarkullon një video ku Kristi dëgjohet sikur thotë “ik o kurνë” duke iu drejtuar Oltës.

 

Ka disa komentues që deklarojnë se fjala e përdorur është “kurrë” dhe nuk është “kurνë”, por e sigurt që kjo do sqarohet në Prime.

 

Megjithatë nuk shpjegohet pse Olta ndryshoi sjellje me një njeri si Kristi me të cilin dukej sikur kishte marrëdhënie shumë të mirë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...