(Video) ”Fiks si Koçi te teta Ollga”, Ermiona bëhet virale për të qeshurën

Ajo ka qenë Miss Durrësi dhe tani është banorja më e re e “Big Brother VIP”. Ermiona është nënë e një vajze 26-vjeçare. E ka ndërtuar jetën e saj mes Italise dhe USA-ve, prandaj për publikun ajo është një personazh i panjohur.

 

Pëveç faktit që e injoroi Oltën që në hyrje, Ermiona ka rënë në sy edhe për të qeshurën e saj të çuditëshme që na kujton Koçin e Teto Ollgës.

 

Mbyllet per mungese klientele dhe stafi ‘Mrizi i Zanave’

Ne ditet e sotme problematika me e madhe per bizneset jane rritja e cmimeve, mungesa e fuqise puntore e shume faktore te tjere qe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Mbyllet per mungese klientele dhe stafi ‘Mrizi i Zanave’

Ne ditet e sotme problematika me e madhe per...

Habit Bledi Mane: I kam bërë dhe një këngë Kiarës, e kam dashur!

Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP”...