Kjo është e dashura e Kristit jashtë shtëpisë. Njihuni me bukuroshen që i ka rrëmbyer zemrën (Foto)

Krist Aliaj është kthyer në një personazh të komentuar për shkak të ekspresivitetit të tij gjatë ‘Prime’-t.

 

Ai zgjedh që gjatë javës të jetë i qetë me rutinën e tij, ndërsa natën e spektaktlit ai është më aktiv duke dhënë mendimin e tij e madje shumë shpesh duke kundërshtuar opinionistët.

 

Të pakëta kanë qënë rastet kur Kristi ka treguar diçka nga jeta e tij brenda Big-ut.

 

Një prej tyre është lidhja me një vajzë të huaj. Ai ka treguar se është në lidhje prej 6 muajsh, me një vajzë e cila nuk është shqiptare, por nuk ka zbuluar më shumë për identitetin e saj.

 

Ajo quhet Zaza dhe duhet pranuar se është shumë simpatike. Komentet mes tyre janë të shpeshta në fotot e postuara në Instagram, ku nuk mungojnë emojit e ndryshme.

 

Edhe Gala, ‘kunata’, ndjek Zazën në rrjetet sociale, ç’ka tregon se njihen së bashku.

 

Nuk ndihet nëse Zaza ka marrë përkthyese për të mësuar e kuptuar se ç’po thuhet brenda Big-ut, e sidomos nëse i ka marrë për keq provokimet e fillimit të Kejvinës.

 

 

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...