Luizi dhe Maestro kapen me duar, Kiara futet t’i ndajë menjëherë (VIDEO)

Luizi, Kiara dhe Maestro nuk kanë reshtur së bëri shaka me njëri-tjetrin pasditen e sotme në shtëpinë e Big Brother VIP.

 

Kiara dhe Maestro e kritikuan Luizin për mënyrën se si kërcen.

 

“Po s’janë të gjithë artistë moj Kiara, unë jam maestro,” tha Armaldo. Pas kësaj, ata filluan të bënin shaka për mënyrën se si puth Luizi.

 

“Unë s’di të puth. Ti je ai që di, që puth në qafë, në ballë, në buzë,” tha Maestro.

 

“Në të vërtetë Luizi puth shumë mirë,” shtoi Kiara.

 

Në këtë moment Luizi kapi në fytyrë Maestron: “Hajde të të mësoj si puthet”, por Kiara i ndau menjëherë. Shqip

 

SHIKO VIDEON

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Habit Bledi Mane: I kam bërë dhe një këngë Kiarës, e kam dashur!

Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP”...

‘Nuk jam fanse e Luizit, por…’! Efi flet për raportin me konkurentin

Efi Dhedhes ishte e ftuar në emisionin “Më Lër...