Luizi del këtë të shtunë nga ‘Big Brother’? Ka qèlluar me shpullë Armaldon

Armaldo dhe Luizi janë dyshja më me humor në shtëpinë e Big Brother Vip. Sa herë që ata bëhen bashkë, ndodhin situata komike në shtëpi, megjithëse ndonjëherë nuk mungojnë edhe debatet e forta.

 

Sot ndërsa Luizi po kërkonte t’i demonstronte Armaldos se si ai puth, me shaka e ka qëlluar në qafë maestron dhe është larguar me pak vrap.

 

Armaldo e priti duke qeshur gjithë ketë skenë, ashtu siç reagon në shumicën e rasteve shakatë e këngëtarit. Se u mërzit a jo do ta shohim në vijim nëse do ta komentojë me banorët e tjerë.

 

‘Shën Valentini’ solli mbrëmjen e djeshme në ‘Prime-in’ e “BBV” emocione të forta dhe shumë dashuri. Ajo që spikati ishte surpriza e Luiz Ejllit për Kiara Titon, një këngë e cila mban titullin ‘Me ty’.

 

Sot kur kanë kaluar vetëm 24 orë nga publikimi i këngës në kanalin zyrtar të “Top Channel” në Youtube, ajo ka grumbulluar plot 2 milion klikime.Shifra marramendëse këto për një artist si Luizi, i cili prej kohësh ishte pasiv në karrierën e tij muzikore.

 

Popullariteti i tij në formatin “Big Brother Vip” duket se do të jetë një ogur i mirë edhe për profesionin e tij si këngëtar, gjë të cilën sapo e vërtetoi edhe projekti “Me ty”.

 

Nga ana tjetër ndonëse u duk sikur Luizi e “mbyti” me dhurata Kiarën në ditën e të dashuruarve, edhe moderatorja bëri një gjest të veçantë për të.

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...