Degradon keq debati, Ermiona nis me informacion nga jashtë, çfarë i tha Oltës që u trondit

Pas spektaklit të mbrëmjes së djeshme, Ermiona dhe Olta kanë pasur një debat me njëra-tjetrën. Gjithçka nisi nga një fjali që kishte thënë aktorja teksa ndodhej në dhomën ku fle Ermiona. Ajo ishte shprehur se vjen era këmbë.

 

“Mua këmbët edhe më vijnë erë, me thënë të drejtën”, thotë Ermiona dhe Olta ia kthen: “Vazhdon akoma”.

 

Ermiona në një moment i dha informacion nga jashtë, duke i thënë se ‘njerëzit jashtë nuk të pëlqejnë kështu’. Më pas Olta e pyeste vazhdimisht ‘a nuk më pëlqejnë? A nuk kam fansa jashtë?’.

Ermiona nuk shtoi më asgjë në lidhje me këtë pasi Bledi i thoshte që të ketë kujdes, të mos japë informacion nga jashtë.

 

Kjo për shkak se ata kanë vetëm pak ditë brenda shtëpisë së “Big Brother VIP2” dhe e dinë se çfarë ka ndodhur jashtë në lidhje me reality show-n.

 

Ermiona: Është ofenduese ajo që ke thënë. Në vend që të thuash më fal të gjithëve këtu, ti bën kështu si kryeneçe kot

Olta: Nuk bëj kot, unë jam kryeneçe

Ermiona: Po mirë atëherë, vazhdo se e ke shumë mirë kështu, se gjithë njerëzve atje jashtë je duke u pëlqyer shumë

 

Ermiona: Jo fare, me këto sjellje kështu. Ja po ta them

Olta: Nuk kam fansa fare atje jashtë? Nuk më pëlqejnë ata jashtë?

Bledi: Jo me këto informacione.

 

SHIKO VIDEON

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...