Arbana shtrihet në tokë nga të qeshurat në mes të studios, Olta puthet me Luizin, kurse Armaldo me Valbonën dështojnë duke

Dita e Shën Valentinit është mbyllur në shtëpinë e Big Brother sërish me puthje,

 

në një lojë të organizuar me makarona, e cila ka shkaktuar shumë të qeshura për shkak të çifteve që u krijuan nga zgjedhja e goglave prej tyre.

 

Një nga çiftet e para që u krijua për lojën ishte Kiara dhe Olta, që zgjodhën ta bënin lojën duke u kërkuar falje partnerëve të tyre, konkretisht Dorit dhe Kiarës.

 

Ndërsa shumë të qeshura ka shkaktuar reagimi i Armaldos kur pa se tek goglat i kishte rënë emri i Valbonës. Edhe ky çift e realizoi lojën, por jo duke arritur të preknin buzët.

 

Në një moment, Kiara u pa të ndihej e bezdisur nga zgjedhja që bëri Luizi me Oltën për ta bërë lojën.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...