”Luizi është shumë për ty”/ Ja çfarë ka bërë Kiara që shqiptarët e degjeneruan me komente

Një numër i konsiderueshëm njerëzit kanë kritikuar ashpër sjelljen e Kiara Titos, e cila gjatë një bisede në “Big Brother VIP Albania”, ka folur shumë më tepër seç duhet për ish-partnerin, sipas tyre.

 

Njerëzit në komente shpërthejnë ndaj Kiarës:

 

Banorëve iu kërkua që të ndarë në çifte të diskutonin disa detaje që lidheshin me dashurinë. Teksa fliste me Olta Gixharin, Kiara u ndal edhe te historia e kaluar, dashuria e saj të parë (khëm Butrint Imeri khëm).

 

Ndryshe nga Luizi, i cili u përgjigj shkurt dhe prerë pyetjeve për ish-partneret, Kiara foli më gjatë. Olta gjithashtu preferoi të mos fliste për dashurinë e parë, duke thënë që është një grua lumturisht e martuar dhe për respekt të partnerit, nuk ia vlen të flasë.

 

Njerëzit kanë vlerësuar veprimin e Oltës dhe siç duket kanë pritur të njëjtën gjë nga Kiara. “E nise me Butrintin, e përfundove me Butrintin. Nuk më pëlqeu fare, por fare. Sa rëndësi i dhe ishit,” shkruan dikush. “Aman o Kiara se ke 5 vjet që e ke mbyllur si histori. Pak respekt për veten në radhë të parë,” lexohet në një tjetër koment.

 

“Vajzë e dashur, e dimë që ke patur lidhje, por sa më shkurt ta përshkruaje atë lidhje, aq më mirë do ishte. Nuk po të gjykojmë pse e tregove, por pse flet kaq gjatë për diçka që ka kaluar e aq më tepër, duke qenë e lidhur me dikë tjetër aty brenda,” shkruan një komentuese e radhës.

 

 

Mbyllet per mungese klientele dhe stafi ‘Mrizi i Zanave’

Ne ditet e sotme problematika me e madhe per bizneset jane rritja e cmimeve, mungesa e fuqise puntore e shume faktore te tjere qe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Mbyllet per mungese klientele dhe stafi ‘Mrizi i Zanave’

Ne ditet e sotme problematika me e madhe per...

Habit Bledi Mane: I kam bërë dhe një këngë Kiarës, e kam dashur!

Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP”...