Drejtori Ledion Liço zbulon se çfarë do të ndodhë të dielën në BBV (video)

Me rastin e 25-vjetorit të Top Albania Radios ishte i ftuar në “Wake Up” drejtori i TAR, Ledion Liço.

 

Pasi zbuloi se si u fut për herë të parë në radion në fjalë, Liço u pyet gjithashtu edhe për reality show-n më të ndjekur në Shqipëri, “Big Brother VIP2”.

 

Drejtori i Top Albania Radios tha se e ka ndjekur dhe ka një të preferuar, por zgjodhi që mos të zbulonte emrin e banorit. Por jo vetëm kaq, pasi Liço zbuloi edhe çfarë do të ndodhë këtë të diel brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

 

“Këtë fundjavë, ditën e diel, ata të Big Brother-it do të bëjnë një program radiofonik nga shtëpia e Big Brother-it. Që do të dëgjohet në Top Albania Radio”, tha Liço, i cili duke qeshur shtoi: “Ata do të jenë një test për të parë nëse Wake Up-in vitin që vjen do e keni prapë ju”.

 

I pyetur nëse e ka ndjekur BB VIP, duke qenë se i ka qëndruar larg, Liço tha: “Absolutisht! Muajin e parë pata një periudhë fiksimi, edhe pse janarin e filluam të gjithë si lehtshëm.

 

Muajin e parë e gjeja veten si kufomë përpara një ekrani, e shikoja edhe gjëra të vogla, larjen e enëve nga dikush. Është fiksues, është i pashmangshëm. Unë pastaj vendosa me kast, sepse të merr kohë. “Big Brother”-in e sheh si tifoz”.

 

Moderatori i njohur, Blendi Salaj, e pyeti nëse është bërë tifoz i ndonjë banori dhe drejtori i TAR u shpreh:“Natyrisht. Nuk zhbalancohem dot. Se kaq duan pastaj”.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...