Shokohet Bora Zemani, publikon “fatkeqësinë” që i ndodhi shoqes së saj (Foto)

Moderatorja Bora Zemani, ka publikuar një video teksa shihet një vajzë duke marr në tokë telefonin i cili është i shoqes së moderatores.

 

Zemani ka publikuar një video ku ia ka bashkangjitur edhe një shkrim për të sqaruar situatën, duke thënë se shoqja e saj e ka pyetur vajzën se a e ka parë ndonjë telefon dhe kjo sipas prezantueses “pa pikë turpi ka thënë që jo”.

 

 

Ndërsa në pamjet e siguruara nga kamerat e sigurisë shihet se vajza e ka marr telefonin.

 

Ndryshe Bora, e ka paralajmëruar të dyshuarën se nëse nuk e kthen telefonin do të ia publikojë edhe fytyrën.

 

 

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...