Olta: “Kur të kuptosh ti lojën time o Luiz, unë do jem duke shijuar çmimin në K…

Prej dje janë të izoluar nga pjesa tjetër e shtëpisë dhe nuk kanë humbur rast të ironizojnë njëri-tjetrin.

 

Olta shpesh herë gjatë ditës, e ka cilësuar Luizin si frikacak, kjo pasi ai shprehu dëshirën për të dalë jashtë, për të mos i lënë hapësire Bledit që të futet në lojë.

 

 

Sipas Oltës, kjo dëshirë e Luizit shpreh dobësi. Kjo e fundit I tha Luizit se ajo është më burrneshë dhe më besnike se ai.

 

Luizi nuk e kundërshtoi fare, por aprovonte çdo gjë që thonte Olta. Kjo e fundit, i tha Luizit se kur ai do arrijë të kuptojë lojën e saj, ajo do jetë në Kuba me pushime, duke shijuar paratë e çmimit të madh.

 

Luizi së fundmi ka vendosur të mos flasë më fare pasi kështu mendon se Vëllai i Madh do e nxjerrë para të Martës nga izolimi.

 

Olta, Maestro dhe Kristi më kot janë munduar ta thumbojnë që ta bëjnë të flasë por ai nuk e ka hapur gojën për të kthyer përgjigje.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...