Aksident i rëndë në Shkodër, përplasen dy automjete

Dy automjete janë përplasur në një aksident që ndodhi pasditen e sotme në fshatin Plezhë të Shkodrës.

Policia ka shkuar në vendin e aksidentit ku ka nisur hetimet.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...