“Ti vjen nga një emision mashtrimi”, Megi Pojani shtang Tea me deklaratën e saj, ja si reagoi ajo

Tea Trifoni ka qenë sot e ftuar në “Big Brother Fan Club” ku foli për eksperiencën e saj në “Big Brother VIP” si dhe për të komentuar lojën e banorëve të tjerë.

 

Mirëpo një moment që morri mjaft vëmendje në rrjet nga intervista e Teas ishte mënyra se si Megi Pojani zgjodhi t’a niste dialogun me ish-banoren e BBV.

 

Megi zgjodhi ti kujtonte dhe njëherë Teas se ajo vjen nga një eksperiencë mashtrimi, rreferuar “Përputhen”.

 

Megi Pojani: Ti vjen pas një eksperience në “Për’puthen”, një mashtrimi po themi, se kështu është konsideruar. Ti e ke pranuar vetë publikisht, e ke thënë edhe në “Big Brother” që ka qenë një situatë e inskenuar aty brenda.

 

Tea Trifoni: Ka qenë një situatë skenike, por nuk e konsideroj mashtrim, të thuash mashtrim është gjë e rëndë. 70% është realitet, 30% është lojë, ajo isha unë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...